Programma 2018

Nieuwsgierig? Klik op de namen van de musici voor meer informatie.

 

 

Vrijdag 7 september

14.00 uur – voor leerlingen van het Cambium

Ekatarina Levental, voordracht zang en harp

  • Programma:
    • ‘De Grens’
20.15 uur – besloten concert voor sponsoren en genodigden

Het Ruysdael kwartet
Joris van Rijn – viool
Emi Ohi Resnick – viool
Gijs Kramers – altviool
Jeroen den Herder – cello

  •  Programma:
    • Elgar – kwartet in E, opus 84
    • Dvorak – kwartet in E, opus 80

Zaterdag 8 september

13.00 uur 

Besemer Kwintet
Elise Besemer – viool
Mirelys Morgan Verdecia – viool
Shih-Hsien Tsai – altviool
Anastasia Feruleva – cello
Théotime Voisin – contrabas

  • Programma:
    • Schubert – strijkkwintet in C, D956
14.15 uur

Muziekschool Fiedelino
Het ‘Fiedelino kwartetje’ met Noortje Blokland, Madelief van Breda, Valérie Langendonck en Per de Koster.

  • Telemann – Concert voor 4 violen in C groot
14.30 uur

Steije Maurer – Marimba

  • Keiko Abe – Wind in the Bamboo Groove
  • Tomasz Golinski – Luminosity
  • Louis Andriessen – Lied
15.15 uur

Bilitis Duo
Eva Tebbe – harp
Ekatarina Levental – mezzosopraan en harp

  • Programma:
    • Debussy – o.a. Danse sacrée et danse profane, Six Epigraphes Antiques en Chansons de Bilitis
16.45 uur

Syrène Saxofoonkwartet
Femke IJlstra – saxofoon
Femke Steketee – saxofoon
Annelies Vrieswijk – saxofoon
Aukelien Kleinpenning – saxofoon

  • Programma:
    • Händel ‘Water Music’
20.00 uur

Nata Tsvereli & Paul Komen

  • Programma:
    • Debussy
      • Images livre 1
      • Images livre 2
      • Images pour Orchestre (arr. piano à quatre mains A. Caplet)
21.15 uur

Trio d’Encore
Caspar Vos – piano
Koen Stapert – viool
Narcus van Munckhof – cello

  • Programma:
    • Onder het motto ‘encore is more’ brengt het trio een nieuwe concertbeleving naar voren waarin toegankelijkheid en interactie met het publiek centraal staan.

Zondag 9 september

12.00 uur

Ruysdael Kwartet
Joris van Rijn – viool
Emi Ohi Resnick – viool
Gijs Kramers – altviool
Jeroen den Herder – cello

  • Programma:
    • Mozart- kwartet nr. 19 in C, KV 465 ‘Dissonanten’
    • Dvorak – kwartet in E, opus 80
13.30 uur

DUO IJlstra-García
Femke IJlstra – saxofoon
Celia García-García – piano

  • Programma:
    • Gabriël Fauré – ‘Après un Rêve’
    • Jenö Takàcs – ‘Two Fantastics opus 88’ voor alt-saxofoon en piano
    • Guilleromo Lago – ‘Femke en la Gran Ciudad’ voor sopraan saxofoon en tape
    • Manuel de Falla – ‘Canciones populares Españolas’ arrangement voor alt-saxofoon en piano
    • Kurt Weill – ‘Youkali’
    • Béla Bartók – ‘Roemeense dansen’ arrangement voor saxofoon en piano
15.00 uur

Niek Baar – viool
Ella van Poucke – cello

  • Programma:
    • Bach – sonate nr. 2 voor viool solo
    • Bach – 3 inventies voor viool en cello
    • Bach – suite voor cello solo, nr. 3
    • Schulhoff – duo voor viool en cello, Andantino
    • Gade – delen uit duo voor viool en cello
16.00 uur

Deux voix
Katell Chevalier – zang
Ton Snijders – piano

  • Programma:
    • Franse chansons van Brel en Stromae
18.00 uur

Pyrolysis – Ierse volksband uit Zaltbommel

  • Programma:
    • Ierse volksliederen